October 28, 2019

V nasledujúcich dňoch môžme získať úplné odpustky pre duše v očistci.

October 27, 2019

Modlitbové rómske spoločenstvo nám s podporou farského úradu i obecného úradu pripravilo pekné popoludnie s mladými talentmi.

October 18, 2019

Aj v našej farnosti prosili deti o pokoj vo svete. Napoludnie sme sa v kostole sv. Ladislava modlili so žiakmi základnej školy zo Spišského Štvrtku a večer sme sa zase stretli s deťmi v kostole sv. Juraja Dlhých Strážach.

Myšlienka tejto kampane sa zrodila v roku 2005 p...

October 7, 2019

Sv. omšu na Spišskom hrade celebroval páter Tomáš Mária Vlček z Kláštora nanebovzatia Panny Márie v Spišskom Štvrtku.

October 7, 2019

Slávnosť sv. Františka v piatok večer skrášlil spevácky zbor Schola Cantorum, bohoslovci a diakoni z Kňazského seminára v Spišskej Kapitule. Hlavným celebrantom a slávnostným kazateľom bol ich rektor, otec Peter Majda.

October 7, 2019

Tím rehoľníkov z našej diecézy  ponúka mladým ľuďom od 18 do 35 rokov, ktorí hľadajú svoje životné povolanie, ročný kurz Samuel.

October 6, 2019

Za viac ako storočie svojej existencie budú rytieri Nepoškvrnenej ďakovať pri svätej omši na Mariánskej hore v Levoči.

October 2, 2019

V nedeľu 6. októbra vás pozývame na sv. omšu v historickej kaplnke na Spišskom hrade.

October 2, 2019

Bratia minoriti obnovili v Kostole sv. Ladislava starú františkánsku tradíciu žehnania chlebov..

October 2, 2019

Správca farnosti požehnal obnovenú kaplnku za Spišským Štvrtkom pri ceste do Levoče.