November 24, 2019

Pri adventných duchovných cvičeniach nás sprevádzajú hosťujúci kazatelia. Počas celej novény je v našej farnosti adventná zbierka na charitu.

November 23, 2019

V nedeľu 8. decembra navštívi Spišský Štvrtok známa ľudová speváčka, pani Hanka Servická. Z príležitosti Novény k Nepoškvrnenej a adventných duchovných cvičení nám pani Servická zaspieva pri sv. omši vo farskom kostole o 11.00 hod. Srdečne pozývame!

November 17, 2019

V nedeľu 17. novembra sme v našom filiálnom kostole v Dravciach slávili odpustovú slávnosť sv. Alžbety Uhorskej. Hosťom a slávnostným kazateľom pri sv. omši o 11.00 hod. bol pápežský prelát, Mons. Marián Gavenda.

November 16, 2019

Mons. Štefan Sečka, spišský diecézny biskup, oznámil v preplnenej katedrále radostnú správu..

November 16, 2019

Kapacita kurzov je obmedzená, preto prosíme snúbencov, aby si prípravu neodkladali na posledné týždne pred sobášom.

November 7, 2019

Slovenská minoritská kustódia si v stredu 6. novembra v obci Rad (okres Trebišov) pripomenula 380. výročie mučeníckej smrti mladého novica Štefana Iglódyho.

November 6, 2019

Štefan Novotný odišiel do večnosti ráno 1. novembra, na sviatok Všetkých svätých. Mal 91 rokov.

November 5, 2019

Farnosť v Spišskej Novej Vsi pozýva na Týždeň Cirkvi pre mladých..