top of page
  • P. Róbert

Dobrá novina


Počas vianočných sviatkov v našej farnosti opäť zaznela Dobrá novina. Na sviatok Sv. Rodiny v Dlhých Strážach, na slávnosť Panny Márie Bohorodičky v Dravciach a na slávnosť Zjavenia Pána v Spišskom Štvrtku. Ďakujeme malým koledníkom, ktorí spolu so svojimi animátormi ochotne obetovali svoj prázdninový čas a pohodlie a s radosťou zvestovali Dobrú novinu.

P. Róbert

6. januára 2018 navštívili deti ako každý rok počas sviatkov rodiny s otvoreným srdcom. Piesňami a koledníckym programom potešili mladé rodiny, deti aj starších počas koledovania s Dobrou novinou. Nechýbala dobrá nálada, koláče, ovocie ani milý úsmev, či iskričky v očiach. Slniečko nám doprialo príjemné popoludnie a tak sa nám veselšie kráčalo ulicami obce. Tešíme sa, že aj tento rok nás vyše tridsať rodín prijalo do svojho domu a so štedrými darmi nás vyprevádzali až na ulicu. Dúfame, že sa v našej dedine stále nájdu ochotné deti a rodiny, ktoré neváhajú priložiť ruku k dielu a robiť svet lepším a ľahším. Všetkým vám, Pán Boh zaplať!

Eva Fedorová


189 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page