top of page
  • br. Jozef

DIECÉZNE STRETNUTIE MLÁDEŽE VYKROČ 2018 ...rozhodnutie, život, poslanie.


Srdečne vás, milí mladí, pozývame na tohtoročné celodiecézne stretnutie mladých s o. biskupom Štefanom Sečkom, ktoré bude 7. apríla (sobota) 2018 v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi. Registrácia účastníkov bude spustená už od 9:00 a samotný program sa začne o 10:00.

Stretnutie zavŕšime spoločnou sv. omšou, ktorej bude predchádzať modlitba sv. ruženca o 14:30 vo farskom kostole SNV. Predpokladaný záver stretnutia bude o 16:00. Všetky info nájdete na stránke www.komisia.sk. Symbolické vstupné na DSM je ako vždy 1€. Dátum: 7. 4. (sobota pred Nedeľou Božieho milosrdenstva) 2018, Športová hala Sp. Nová Ves (sídl. Za Hornádom, neďaleko letného kúpaliska) Téma: Odvaha - život, rozhodnutie, poslanie; Začiatok programu: 9:00 - zač. registrácie účastníkov (športová hala) 10:00 - zač. stretnutia (športová hala); 13:30 - obedňajšia prestávka; 14:30 - modlitba sv. ruženca vo Farskom kostole Nanebovzatia P. Márie Sp. Nová Ves - po ruženci bude nasledovať sv. omša; Predpokladaný záver: 16:15


52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page