• br. Jozef

Chystáme detský eRko tábor

Aktualizace: před 5 dny

Naša farnosť organizuje v tomto roku letný denný eRko tábor pre deti vo veku 7 13 rokov. Uskutoční sa v termíne 10. 14. augusta 2020 v čase od 8.00 hod. 16.00 hod. v Spišskom Štvrtku a okolí. Deti čaká bohatý program plný zábavy, hier a výletov, ktoré prehĺbia vzájomné priateľstvá i vieru v Boha. Súčasťou programu budú aj sv. omše. Bližšie informácie nájdete v prihláške, ktorá sa nachádza pri východe z kostola. V prípade záujmu je potrebné vyplnenú prihlášku priniesť do sakristie alebo na faru najneskôr do 12. júla.


Tešia sa na vás vaši animátori!


Prihláška-na-denný-letný-tábor-2docx


0 zobrazení
ADRESA

Farský úrad a kláštor minoritov Spišský Štvrtok

Námestie Slobody 4
053 14 Spišský Štvrtok
tel.  +421 53 4598 400

spissky_stvrtok@kapitula.sk

stvrtok@klastor.minoriti.sk

Spišský štvrtok

Dravce

Dlhé stráže

Bukovinka

O NÁS
NAPÍŠTE NÁM
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2017  Farnosť  Spišský Štvrtok.  Created by Booyah.sk