top of page
  • P. Tomáš M. Vlček

Návšteva dominikánov v Dlhých Strážach


V nedeľu 15. septembra navštívili Dlhé Stráže bratia Rafael Marek Tresa a Filip Pavol Ďubek z Rehole kazateľov. Program v kostole sv. Juraja začal o 8:20 modlitbou posvätného ruženca, ktorú viedol brat Rafael. O 9:00 nasledovala svätá omša, na ktorej sa okrem bratov dominikánov zúčastnil aj správca farnosti, P. Jozef Sukeník. Po svätej omši sa brat Filip podelil o praktické rady pre život v Ružencovom bratstve. Dopoludňajší program zavŕšili voľby do štruktúr Ružencového bratstva v Dlhých Strážach. Hlavnou horliteľkou zostala pani Mária Gibalová. Ďalšími horliteľkami sa stali Ľudmila Kopaničáková, Monika Bendžalová, Miroslava Lojková a Mária Baluchová. S ekonomickými záležitosťami budú hlavnej horliteľke pomáhať Viera Kopaničáková a Mária Lorková. Po dobrom obede u hlavnej horliteľky bratia dominikáni navštívili aj Kostol sv. Ladislava a Kaplnku v Spišskom Štvrtku.


102 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page