top of page
  • br. Jozef

OMŠOVÉ INTENCIE V SPIŠSKOM ŠTVRTKU

Nakoľko veriaci v Spišskom Štvrtku po otvorení kostolov priniesli na jar veľmi veľa úmyslov sv. omší, v posledných týždňoch sme už ďalšie úmysly nechceli prijímať. Situácia je už trocha lepšia, úmysly môžete opäť prinášať v obálkach spolu s milodarom. Prosíme však, aby ste dodržali tieto zásady:

  1. Úmysel odovzdajte osobne správcovi farnosti, p. Jozefovi. Obálky nechané v poštovej schránke či ponechané na stole v kancelárii alebo v sakristii nebudeme zapisovať ani slúžiť.

  2. Dátum na obálku napíšte, len ak máte termín omše spojený so životným jubileom, jubileom manželstva, alebo v prípade omší za zosnulých ak sú spojené s prvým alebo okrúhlym výročím smrti. Všetky ostatné úmysly zapíšeme a budeme slúžiť podľa poradia, v akom sme ich prijali.

  3. Prijmeme od vás vždy iba jeden úmysel - nasledujúci až po tom, ako bude váš úmysel odslúžený.

Veríme, že ak budeme tieto zásady dodržiavať, nikto nebude musieť čakať na odslúženie sv. omše niekoľko mesiacov. Ďakujeme za porozumenie.


80 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page