top of page
  • br. Jozef

Pozvánka na duchovno-formačný pobyt v Ríme

Pozývame chlapcov od 18 rokov, ktorí sa rozhodujú o svojom životnom povolaní, na polročný duchovný a formačný pobyt v komunite otcov rogacionistov v Ríme. Ten môže mladým mužom pomôcť, aby sa rozhodli, či cesta zasvätenia života je pre nich tá správna.


Kongregácia otcov rogacionistov sa venuje mladým mužom, ktorí v sebe cítia vnú­torný hlas pre kňazské alebo rehoľné povolanie. Náklady na pobyt hradia otcovia rogacionisti. Za pomoci kňazov (aj slovenských) sa chlapci môžu počas neho rozhodnúť o svojom ďalšom duchovnom smerovaní.


K prihláseniu treba zaslať životopis na adresu: Centrum pre duchovné povolanie, RKFÚ sv. Mikulá­ša, Hlavná 81, 080 01 Prešov alebo konkatedralapo@gmail.com , tel. 0911/487341.
90 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

תגובות


bottom of page