Farský detský karneval

14.2.2018

     V nedeľu 11. februára popoludní sme sa zabavili na farskom detskom karnevale v kultúrnom dome v Sp. Štvrtku. Pripravené boli tancovačky a ukazovačky na detskú nôtu a nechýbali ani súťaže a odmeny. Deti v maskách prišli v sprievode svojich rodičov a starých rodičov zo všetkých dedín našej farnosti, aby sa spoločne zabávali a spoznávali. A prišiel aj káááčer. Rodičia sa tešili, že aspoň raz nemusia pripravovať program na nedeľné popoludnie pre svoje deti sami. A bolo aj sladké občerstvenie, ktoré nám pripravil obecný úrad.

 

   Poďakovanie patrí Pánu Starostovi a zamestnancom obecného úradu za poskytnutie kultúrneho domu, spomínané občerstvenie a starostlivosť o nás, členom farskej pastoračnej rady v Sp. Štvrtku a dobrovoľníkom na pleciach ktorých spočívala celá príprava a priebeh karnevalu.

 

Fotogaléria 1

 

Fotogaléria 2

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Najnovšie príspevky
Please reload

Archív
Please reload

ADRESA

Farský úrad a kláštor minoritov Spišský Štvrtok

Námestie Slobody 4
053 14 Spišský Štvrtok
tel.  +421 53 4598 400

spissky_stvrtok@kapitula.sk

stvrtok@klastor.minoriti.sk

Spišský štvrtok

Dravce

Dlhé stráže

Bukovinka

O NÁS
NAPÍŠTE NÁM
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2017  Farnosť  Spišský Štvrtok.  Created by Booyah.sk