top of page
  • br. Jozef

Pripomenieme si biskupa Tondru

Aktualizováno: 30. 4. 2022

Dňa 3. mája 2022 uplynie 10 rokov od úmrtia spišského diecézneho biskupa Mons. Františka Tondru. V tento deň, na sviatok apoštolov sv. Filipa a Jakuba, bude diecézny administrátor Mons. Ján Kuboš spolu s kňazmi a Božím ľudom sláviť o 17.00 hod. sv. omšu v Katedrále sv. Martina, ktorá bude obetovaná za spásu nesmrteľnej duše tohto nástupcu apoštolov.


Naša farnosť zabezpečí autobus, aby sa zádušnej sv. omše mohlo zúčastniť čo najviac veriacich. Autobus je zdarma. Odchádzať bude o 15.45 hod. od OÚ v Spišskom Štvrtku, následne vyzdvihne veriacich v Dravciach (zastávka pri kostole) aj v Dlhých Strážach (zastávka pri OÚ).

Odpočinutie večné daj mu, Pane, a svetlo večné nech mu svieti!52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page