November 18, 2019

Mons. Štefan Sečka, spišský diecézny biskup, oznámil v preplnenej katedrále radostnú správu..

November 16, 2019

Kapacita kurzov je obmedzená, preto prosíme snúbencov, aby si prípravu neodkladali na posledné týždne pred sobášom.

November 7, 2019

Slovenská minoritská kustódia si v stredu 6. novembra v obci Rad (okres Trebišov) pripomenula 380. výročie mučeníckej smrti mladého novica Štefana Iglódyho.

November 6, 2019

Štefan Novotný odišiel do večnosti ráno 1. novembra, na sviatok Všetkých svätých. Mal 91 rokov.

November 5, 2019

Farnosť v Spišskej Novej Vsi pozýva na Týždeň Cirkvi pre mladých..

October 28, 2019

V nasledujúcich dňoch môžme získať úplné odpustky pre duše v očistci.

October 27, 2019

Modlitbové rómske spoločenstvo nám s podporou farského úradu i obecného úradu pripravilo pekné popoludnie s mladými talentmi.

October 18, 2019

Aj v našej farnosti prosili deti o pokoj vo svete. Napoludnie sme sa v kostole sv. Ladislava modlili so žiakmi základnej školy zo Spišského Štvrtku a večer sme sa zase stretli s deťmi v kostole sv. Juraja Dlhých Strážach.

Myšlienka tejto kampane sa zrodila v roku 2005 p...

October 7, 2019

Sv. omšu na Spišskom hrade celebroval páter Tomáš Mária Vlček z Kláštora nanebovzatia Panny Márie v Spišskom Štvrtku.

October 7, 2019

Slávnosť sv. Františka v piatok večer skrášlil spevácky zbor Schola Cantorum, bohoslovci a diakoni z Kňazského seminára v Spišskej Kapitule. Hlavným celebrantom a slávnostným kazateľom bol ich rektor, otec Peter Majda.