Informácie a oznamy k Veľkému týždňu v našej farnosti..

April 3, 2020

Aby sme každý deň nečakali iba na počet nakazených, vždy pribudne aj jedno zastavenie tejto krížovej cesty. Nech Ježiš Kristu svojím príkladom dodá odvahu a silu nám všetkých.

Úvod ku krížovej ceste

Včera som si uvedomil, že už dlhší čas som sa nemodlil krížovú cestu – a...

March 31, 2020

Spolu so smútiacou rodinou vám s bolesťou oznamujeme, že dňa 30. marca odišiel do večnosti náš brat, priateľ a farník Tomáš Javorský.

Slávenie sv. omší, omšové úmysly a ostatné aktuálne informácie pre veriacich našej farnosti.

March 29, 2020

Dnes je "Smrtná nedeľa". V kostoloch sme zahalili kríže a zatvorili oltáre. Čítame evanjelium o Marte, Márii a Lazárovi, o dome v Betánii, v ktorom nebýva otec, matka, a deti. Sú tam len bratia a sestry, ktorých Ježiš miluje.

Verejné bohoslužby sa na Slovensku sa nebudú sláviť až do odvolania.

March 26, 2020

Spišská katolícka charita v čase prebiehajúcej epidémie ponúka starším ľudom možnosť vykonania nákupov prostredníctvom dobrovoľníkov.

March 22, 2020

Muž, ktorý Ježišovi uverí a ide sa umyť, zažije veľké uzdravenie. Môže uvidieť seba i svet Božími očami.

February 25, 2020

Ak chcete cez pôstne obdobie urobiť niečo dobré pre svoju dušu a pripraviť sa čo najlepšie na veľkonočné sviatky, môžete sa zapojiť aj do našej pôstnej výzvy. Jej súčasťou je každodenné čítanie Svätého písma a modlitba na úmysel Svätého otca.

February 23, 2020

Program pôstnych duchovných obnov a farských duchovných cvičení vo farnosti Spišský Štvrtok.