top of page
  • br. Jozef

Online bohoslužby s diecéznym administrátorom

Na základe Nóty pre biskupov a biskupské konferencie o slávení Veľkého týždňa 2021, ktorú vydala Kongregácia pre Boží kult a disciplínu sviatostí dňa 17. februára 2021, a v ktorej sa o. i. píše, že dek­rét, ktorý bol vydaný týmto dikastériom 25. marca 2020 (Prot. N. 154/20) z poverenia Svätého Otca, platí aj pre tento rok, ako aj na základe odporúčania tohto dekrétu, aby sa "využili telekomunikačné prostriedky vysielajúce v priamom prenose, pričom sa odporúča, aby sa uprednostnilo sledo­vanie priamych prenosov liturgických slávení, ktorým predsedajú biskupi", vám oznamujeme, že spišský diecézny administrátor, Mons. Ján Kuboš, bude sláviť Veľkonočné trojdnie v Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade, a to konkrétne v týchto časoch:

Zelený štvrtok - 17.00 hod. Veľký piatok - 15.00 hod. Biela sobota (Veľkonočná vigília) - 19.30 hod. Tieto prenosy bude možné sledovať na Youtube kanáli "Rímskokatolícka farnosť Poprad"

alebo na facebookovej stránke farnosti Poprad.195 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page