top of page
  • br. Jozef

Diecézna animátorská škola

Mnohí by chceli vo svojich farnostiach „robiť niečo pre mladých”, chýbajú však animátori („oživovatelia”), ktorí by vnášali Boží život medzi svojich rovesníkov. Komisia pre mládež v Spišskej diecéze preto otvára nový ročník Diecéznej animátorskej školy vo Važci, pod názvom DAŠ. Je to dvojročný formačný kurz pre mládež zameraný na osobnostný rast v oblasti viery a služby animátora vo farnosti.


Táto škola môže mladému človeku pomôcť prehĺbiť vzťah k Bohu, stať sa Ježišovým učeníkom a naučiť sa formovať mu nových učeníkov. Je určená pre mladých ľudí od 17 rokov. Základná formácia trvá dva roky. Každý rok tvorí 8 víkendov zameraných na inú tému. Počas prádznin prebieha 10 dňová DAŠ-ka.


Mladí, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac, nájdu ďalšie informácie tu...
47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page