top of page
  • br. Jozef

Pozvánka na ďakovnú púť

Aktualizováno: 3. 11. 2022

Biskupský úrad v Spišskej Kapitule nás pozýva na ďakovnú púť z príležitosti 145. výročia

narodenia Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka.

Púť sa uskutoční v sobotu 12. novembra 2022 na Spišskej Kapitule. Slávnostnú ďakovnú sv. omšu o 10.30 v Katedrále sv. Martina bude celebrovať spišský diecézny administrátor Mons. Ján Kuboš a v homílií sa prihovorí zákamenský farár vdp. Cyril Hamrák. Hudobnú stránku liturgie zabezpečí prof. Amantius Akimjak spolu so zborom učiteľov hudby a učiteľov cirkevnej hudby, ktorí študujú na Teologickom inštitúte v Spišskom Podhradí.

Priamy prenos zo slávnosti prinesie vo svojom vysielaní Rádio Lumen.


Z našej farnosti pôjde na slávnosť autobus. Odchádzať bude v sobotu ráno o 09.15 hod. zo Spišského Štvrtku, potom vyzdvihne pútnikov v Dravciach i v Dlhých Strážach. Srdečne pozývame k hojnej účasti.

62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page